projektpraca.eu
Mieszkania Kielce

Opiekunka do pani ( Wiesloch, Niemcy) Zlecenie od 26 lipca

EuropaPflege
  • Dodano: 10 lipca 2019
  • Ważna do: 29 lipca 2019
99
2019-07-10 2019-07-29

Opis stanowiska pracy

EuropaPflege oferuje legalną pracę na stanowisku Opiekunka Osób starszych:

Opiekunka do Pani, ( Wiesloch, Niemcy)

Zlecenie od 26 lipca na 2 miesiące

Stawka 1350 euro / msc plus premia

Poszukujemy Opiekunki do 87- letniej Pani, która jest w pełni sprawna umysłowo, bardzo towarzyska i porusza się samodzielnie. Potrzebuje osoby do spędzania wolnego czasu Na miejscu dostęp do internetu. Opiekunka jest odpowiedzialna za prowadzenie domu

Oferujemy;

atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie uzależnione od znajomości jęz. niemieckiego  i kwalifikacji

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

organizację przejazdu i pokrycie jego kosztów

ubezpieczenie ( druk A1, karta EKUZ )

- opiekę polskiego rekrutera i koordynatora podczas pobytu w Niemczech i możliwość kontaktu z biurem

Wymagania

wymagana komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego

cierpliwość, odpowiedzialność  i życzliwość

Kontakt z pracodawcą

663055887

Adres e-mail

beata.mlodozeniec@europajob.pl