projektpraca.eu

Opiekunka do pana ( Heilbronn- Niemcy)

EuropaPflege
  • Dodano: 01 sierpnia 2019
  • Ważna do: 12 września 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku :

Opiekunka do Pana - Heilbron  ( Niemcy)

Rozpoczęcie pracy od 15 sierpnia na 6 tygodni

Stawka 1600 euro / msc

Poszukujemy Opiekunki do 87- letniego Pana który mieszka sam. pan  cierpi na demencje , jest po udarze, porusza się z rolatorem - konieczny transfer.

 Podopieczny potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz wsparcia w czynnościach ( toaleta, kąpiel)

Oferujemy :

umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie

organizację wyjazdu i pokrycie kosztów

ubezpieczenie na terenie Niemiec i Polski

opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z biurem w Polsce

Wymagania

wymagana komunikatywna / dobra znajomość jęz. niemieckiego

uczciwość, odpowiedzialność i cierpliwość