projektpraca.eu

Opiekunka do pana ( Baden- Baden, Niemcy )

EuropaPflege
  • Dodano: 23 lipca 2019
  • Ważna do: 31 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaPflege proponuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:

Opiekunka do Pana - Baden- Baden - Niemcy

Rozpoczęcie pracy od  30 lipca na 2 msc

Stawka 1600 euro / msc

Poszukujemy Opiekunki do 79- letniego Pana , który mieszka z żoną niedaleko Baden Baden, Niemcy

Podopieczny cierpi na demencję , ma inkontynencję oraz wstawiony rozrusznik serca .Potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego .Do dyspozycji Opiekunki własne mieszkanie  z łazienką i internetem. Kika razy  w tygodniu przychodzi pomoc domowa.

Oferujemy;

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

atrakcyjne wynagrodzenie

-zwrot kosztów dojazdu oraz organizacje przewoznika

- wypłatę w PLN lub w Euro

- opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

znajomość jęz. niemieckiego w stopniu komunikatywnym i prawo jazdy

empatia, opiekuńczość  i odpowiedzialność