projektpraca.eu

Opiekun osoby starszej

Promedica24
  • Dodano: 13 sierpnia 2019
  • Ważna do: 13 września 2019

Opis stanowiska pracy

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 65 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 51 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 37 500 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem ?Solidnego Pracodawcy? oraz ?Lidera HR?.

Do opieki 84-letnia Seniorka z Berlina

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

? Oferta wyjazdu - 2019-08-3 0 na 45 dni

Stawka: 1900 euro netto za 45 dni

Miasto: Bad Homburg vor der Hohe
Szukamy Opiekunki czy Opiekuna: Opiekunki
Podopieczny(wiek, wzrost, waga) : Pani 89lat, 57 kilo, 158 cm wzrostu,
Czas wyjazdu: 30.08.2019
Język: komunikatywny
Opis Podopiecznego - Pan- jeździ na wózku elektrycznym, wstaje i porusza się sam, bez pomocy Opiekunki- cierpli na niewydolność i zaburzenia rytmu serca, choruje również na cukrzyce.
Domek czy mieszkanie: Dom jednorodzinny
Pan Mieszka z małżonką, która nie wymaga opieki
Własny pokój: tak+ łazienka
Tv/radio: tak
Internet: tak
Obowiązki opiekunki: czynności domowe- gotowanie, pranie, robienie zakupów
Pauza: tak 2 godziny

Wymagania

Obowiązki opiekunki:
? pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
? przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
? drobne prace domowe
? robienie zakupów
? dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje:
? wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)
? dom z ogrodem
? w pobliżu sklep spożywczy

Zapewniamy:
? atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
? składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
? jedną czytelną umowę;
? dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV)
? kursy języka niemieckiego - od podstaw i doszkalające;
? pełną organizację pobytu - transport, zakwaterowanie i wyżywienie;
? dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
? całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
? sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
? szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
? kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.

Zgłoś się do oddziału w Kielcach - tel. 797 169 099
Plac Niepodległości 1, budynek Apolloplastu , II piętro