projektpraca.eu

Opiekun/ka seniora w Niemczech

Alter Ego Sp.z.o.o
  • Dodano: 30 czerwca 2021
  • Ważna do: 14 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób, które są chętne lipiec/ sierpień na wyjazd za granicę w charakterze opiekuna/ki osób starszych w Niemczech.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem ,nasza firma znajduję się przy Ul. Sienkiewicza 10/12b lok.2 w Kielcach.

Przedstawimy jedną z wielu ofert które mamy :

Stawka : od 1800 euro za 44 dni netto

Warunki mieszkaniowe : Dom w miejscowości Frankfurt ( podopieczna mieszka sama)

Okres jednorazowego pobytu : minimum 6 tygodni - z możliwością przedłużenia do 3 miesięcy.

Stan zdrowie : Podopieczna 90lat,165cm/55kg , Pani porusza się za pomocą rollatora , początkowa demencja , nie jest agresywna , fizjoterapeuta przychodzi 2x w tygodniu.

Wolne godziny , po ustaleniu z rodziną również jeden dzień :)

Gwarantujemy :

-legalną pracę

-umowę zlecenie

-wyrobienie karty EKUZ , formularza A1

-opiekę koordynatora

-wypłata zawsze na czas

Prosimy o kontakt telefoniczny 572-615-100 lub SMS o treści OPIEKA.

Wymagania

-otwarta opiekunka

-podstawa znajomości języka niemieckiego

-doświadczenie w opiece osób starszych