projektpraca.eu

Opiekun do pana (Monachium, Niemcy) - zlecenie od 31 lipca

EuropaPflege
  • Dodano: 09 lipca 2019
  • Ważna do: 31 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaPflege oferuje legalną pracę na stanowisku ;

Opiekun osób starszych

Miejsce pracy Monachium- Niemcy

Rozpoczęcie pracy 31 lipiec na 2 miesiące

Stawka 1500 euro / msc

Poszukujemy Opiekuna do 77- letniego Pana który mieszka sam w ok. Monachium, Pan porusza sie przy pomocy rolatora, cierpi na stwardnienie rozsiane - niepełnosprawny ruchowo . Ma częściową inkontynencję

Potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego ( m n sprzątanie, gotowanie, zakupy)

 Do dyspozycji Opiekuna pokój z internetem

Oferujemy:

 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie w Euro lub PLN

-ubezpieczenie na terenie Polski i Niemiec

- organizację wyjazdu i  pokrycie kosztów

- opiekę koordynatora i rekrutera, możliwość ciągłego kontaktu z biurem

Wymagania

wymagana komunikatywna/ dobra znajomość jęz. niemieckiego

- cierpliwość, odpowiedzialność i życzliwość