projektpraca.eu

Operator wózka widłowego (ok. Lipska, Torgau Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 30 maja 2019
  • Ważna do: 30 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Europajob posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455 , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób na stanowisku :

Operator wózka widłowego / Kalmar

Miejsce pracy Torgau, Niemcy- ok. Lipska ( Rejon Dolna Saksonia)

Rozpoczęcie pracy od zaraz

Zakres obowiązków :

załadunek , rozładunek samochodów ciężarowych ( drewno)

obsługa wózka widłowego o ładowności od 12- do 16 ton

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie  na podstawie  umowy o pracę

- kontrakt przewiduje 18 msc zatrudnienia

stawkę godzinową od 10,14 euro brutto plus dodatki 25% praca w nocy, 50% za pracę w soboty i 100% dodatku za pracę w niedzielę ), dodatkowo premię od 100 do 300 euro na miesiąc

zatrudnienie w statbilnej firmie oddalone od 4- do 6 km od zakwaterowania

Wymagania

znajomość jęz. niemieckiego ( min. podstawy) lub i komunikatywny

doświadczenie na podobnym stanowisku

uprawnienia na wózki