projektpraca.eu

Operator wózka widłowego ( ok. Lipska, Torgau- Niemcy )

EuropaJob
  • Dodano: 10 lipca 2019
  • Ważna do: 31 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja  zatrudnienia  o numerze rejestru 8455 ,  poszukuje osób na stanowisko

Operator wózka  widłowego do 3, 5 T

Miejsce pracy Torgau, ok. Lipska - Niemcy

Rozpoczęcie od zaraz

Obowiązki

załadunek i rozładunek towaru ( palety )

- zgłaszanie usterek

- dbałość o sprzęt

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontrakt przewiduje 18 msc okres zatrudnienia w renomowanej firmie międzynarodowej

- wynagrodzenie od 10, 16 euro brutto / h plus dodatki i premie

- zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy

- opiekę polskiego koordynatora i rekrutera w miejscu zatrudnienia , stały kontakt z biurem

Wymagania

wymagana m.in podstawowa znajomość jęz. niemieckiego

- uprawnienia na wózki

- doświadczenie na podobnym stanowisku / mile widziane doświadczenie w pracy za granicą /