Operator wózka widłowego do 3, 5 T ( Torgau, Niemcy) - bez znajomości jęz. niemieckiego

EuropaJob
  • Dodano: 11 lipca 2019
  • Ważna do: 30 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaJob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku :

Operator wózka widłowego do 3, 5 T

 Miejsce pracy Torga, Niemcy- ok. Lipska

Rozpoczęcie pracy  od zaraz

Zakres obowiązków

- obsługa wózka widłowego do 3, 5 T

 załadunek i rozładunek palet

- zgłaszanie usterek i dbałość o sprzęt

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o prace

- wynagrodzenie zależne od doświadczenia

- podstawę godzinową od 10,00 euro brutto/ h plus premie i dodatki

- zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy

- opiekę koordynatora i rekrutera podczas zatrudnienia w Niemczech

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku operator wózka widłowego

- język niemiecki nie jest wymagany

- ważne uprawnienia