projektpraca.eu

Operator maszyn

HR navigator
  • Dodano: 03 sierpnia 2020
  • Ważna do: 03 września 2020

Opis stanowiska pracy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi  w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Bromskirchen-Somplar

Zadania:

  • kontrola i monitoring maszyn produkcyjnych,
  • umiejętność rozpoznawania i eliminowania błędów,
  • usuwanie usterek,
  • wykonywanie prostych zadań konserwacyjnych i naprawczych.

Wymagania

Wymagania:

  • pierwsze doświadczenie w pracy z maszynami,
  • idealnie doświadczenie zawodowe w obróbce drewna,
  • niezawodność, wysoki poziom zaangażowania i duch zespołowy,
  • gotowość do pracy zmianowej i w soboty
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową,
  • stawka brutto: 14-15 ?/h,
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
  • praca w systemie zmianowym,
  • możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy.

KONTAKT

+48 571 322 116, +48 571 322 118, +48 515 909 950, +48 572 505 720

mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.