Operator maszyn CNC Ref. no: 2019/05/30/1, Lokalizacja: Norway

Yabimo sp. z o.o.
  • Dodano: 07 czerwca 2019
  • Ważna do: 07 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak rekrutacja i selekcja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie na warunkach norweskich,
- pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych,
- transport, zakwaterowanie oraz organizacje wszystkich kwestii formalnych,
- opiekę koordynatora podczas trwania projektu,
- praca w systemie rotacyjnym.

Wymagania

- doświadczenie jako operator maszyn CNC (Okuma, Poręba)
- gotowość do wyjazdu za granicę
- sumienność i staranność przy wykonywaniu prac

WYMAGANE DOKUMENTY

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:
Obowiązkowo:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zmianami).
Opcjonalnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zmianami).