projektpraca.eu

Operator kotła ciepłowniczego ( Torgau, Niemcy, Saksonia)

EuropaJob
  • Dodano: 07 czerwca 2018
  • Ważna do: 21 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

? Obsługa kotłów wraz z urządzeniami pomocniczymi ? Wykonywanie prac naprawczych, remontowych i konserwacyjnych, utrzymywanie kotłów, instalacji i urządzeń we właściwym stanie technicznym ? Utrzymywanie parametrów zgodnie z tabelami i programami pracy ? Czyszczenie powierzchni ogrzewalnych kotłów po stronie spalin i wodnej ? pracę w renomowanej międzynarodowej firmie ? praca na pełny etat ? pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) ? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ? stawkę godzinową podstawową + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji ? możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu

Wymagania

? komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) ? doświadczenie na podanym wyżej stanowisku ? odpowiednie kwalifikacje zawodowe ? gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec ? samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy