Operator koparko-ładowarki chwytakowej - praca od zaraz, Nordhausen, Niemcy

HR Navigator
  • Dodano: 31 marca 2020
  • Ważna do: 01 maja 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96, posiadająca certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11850.

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi  w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą PASJĄ.

Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI CHWYTAKOWEJ z dobrą znajomością j. niemieckiego

Miejsce pracy: Nordhausen, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Transport wewnętrzny kłód, zrębków, palet, itp.
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek i urządzeń (piła, elektrociepłownia itp.)
  • Załadunek ciężarówek

Oferujemy:

  • Umowa o prace tymczasową - legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
  • Wynagrodzenie miesięczne powyżej 1 700 euro netto, po 3 miesiącach wynagrodzenie miesięczne powyżej 1 900 euro netto ? stawka godzinowa od 14 euro brutto / h
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz w sobotę
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Opieka polskiego koordynatora projektu
  • Możliwość pracy długoterminowej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt lub/i o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzule:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.?

?Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.?

KONTAKT:

+48 571 322 118

justyna.olszanecka@hrnavigator.com.pl

rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze ładowarek kołowych i koparek, w tym ładowarek chwytakowych
  • Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Wymagane prawo jazdy klasa C - warunek konieczny
  • Gotowość do pracy na zmiany i w soboty