Operator koparki lub/ i ładowarki ( Torgau, ok. Lipska- Niemcy )

EuropaJob
  • Dodano: 24 czerwca 2019
  • Ważna do: 23 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaJob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455 , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Operator koparki/ lub / i ładowarki

Miejsce pracy- Torgau, ok. Lipska - Rejon Saksonii

Rozpoczęcie pracy - od zaraz

Opis stanowiska pracy:

załadunek i rozładunek aut ciężarowych ( drewno)

- obsługa koparki

- wykonywanie zadań zgodnie z przyjętymi standardami

Oferujemy;

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- stawkę podstawy godzinowej od 11, 96 euro brutto/ h plus premie i dodatki

- zakwaterowanie blisko od miejsca pracy

pracę 3 zmianową , opiekę polskiego koordynatora i rekrutera podczas zatrudnienia

Wymagania

wymagana m.in podstawowa / komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego

- doświadczenie jako Operator koparki/ lub/ i ładowarki

-  ważne uprawnienia