projektpraca.eu

Operator koparki - ładowarki (Torgau, ok. Lipska)

EuropaJob
  • Dodano: 30 maja 2019
  • Ważna do: 29 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób na stanowisku :

Operator koparki

Miejsce pracy; Toragu: ok. Lipska- Niemcy ( Rejon- Dolna Saksonia )

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakres obowiązków :

załadunek , rozładunek samochodów ciężarowych ( drewno)

opracowanie dowodów dostaw

dbanie o sprzęt , zgłaszanie usterek

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

stawkę godzinową od 11, 96 euro brutto / h plus dodatki 25% za pracę w nocy, 50% za pracę w soboty i 50 % dodatku za pracę w niedzielę plus premie miesięczne od 100 do 300 euro / msc

zakwaterowanie oddalone od 4- do 6 km od miejsca pracy

Wymagania

znajomość jęz. niemieckiego w stopniu podstawowym lub/ i komunikatywnym ( warunek konieczny)