projektpraca.eu

Operator CNC- Szwajcaria

Agencja Zatrudnienia Randstad Polska (nr wpisu 47)
  • Dodano: 12 czerwca 2019
  • Ważna do: 12 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli Ci się rozwijać zawodowo? Znasz dobrze j. niemiecki? Chcesz zwiedzić inny kraj? Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Szwajcarii.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (25-30 Euro brutto na godzinę) + dodatki zmianowe
  • możliwość rozwoju i awansu
  • możliwość nawiązania długiej współpracy
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Zadania:

  • obsługa 5 osiowych maszyn CNC z systemem Fanuc
  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
  • praca z rysunkiem technicznym
  • samodzielna analiza i prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość j. niemieckiego ( min. poziom B1-B2)
  • prawo jazdy kat. B
  • możliwość wyjazdu własnym autem