projektpraca.eu

Operator CNC potrzebny od zaraz – Niemcy

Klaver SP. z o.o.
  • Dodano: 28 września 2022
  • Ważna do: 12 października 2022

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz pracy za granicą jako operator CNC to mamy dla Ciebie świetną propozycję pracy.

Posiadamy wolne stanowiska dla operatorów CNC w Niemczech, Belgii oraz w Holandii.

Praca od zaraz.

Stanowisko:

  • - operator CNC, tokarz, frezer
  • - specjalista laserowy CNC

    Oferujemy:

    • - atrakcyjne zarobki
    • - ubezpieczenie
    • - pomoc w organizacji wyjazdu i załatwieniu wszystkich formalności
    • - zakwaterowanie
    • - długotrwałą współpracę

    Jeśli zainteresowała Cię oferta nie zwlekaj – ilość miejsc ograniczona !

    Kontakt:

    +48 570 670 866

    Dominika  +48 570 901 033 job@klaverteam.com

    Kamila  +48 570 901 414 work@klaverteam.com

    Izabela +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

    Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!

    Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 !

    Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Wymagania

Oczekiwania:

  • - doświadczenie zawodowe
  • - znajomość języka
  • - mile widziane prawo jazdy