projektpraca.eu

Ogrodnik, Francja

INTERIMAX
  • Dodano: 05 czerwca 2019
  • Ważna do: 05 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276.
W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj ? APLIKUJ!

Miejsce pracy: Francja, Bonne (blisko Szwajcarii)

Zadania:
-koszenie trawy, trawników
-przycinanie drzew i krzewów, żywopłotów
-sadzenie, podlewanie, nawożenie
-pielęgnacja terenów zielonych
-prace porządkowe
-obsługa kosiarki, nożyc, sekatora, piły

Oferujemy:
-francuską umowę o pracę tymczasową
-stawkę godzinową
-premia Prime Precarite 10%
-ekwiwalent urlopowy 10%
-dodatek żywieniowy 3,62 euro/dzień
-zwrot za odzież roboczą do 80 euro
-zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
-pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:
-minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
-dobra kondycja fizyczna
-brak nałogów
-wysoka kultura osobista
-dokładność, precyzja, odpowiedzialność, sumienność
-prawo jazdy kat. B
-własny samochód do wyjazdu (warunek konieczny)

APLIKUJ: https://interimax.com/oferty-pracy/ogrodnik-2/

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.