projektpraca.eu

Murarz/ betoniarz, prefabrykaty

INTERIMAX
  • Dodano: 02 lipca 2019
  • Ważna do: 31 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

Miejsce pracy: Francja, Saint-Genis-Pouilly (15 km od Genewy)

Dla naszego francuskiego Klienta, poszukujemy obecnie Betoniarzy- Murarzy. Praca przy budowie kompleksu typu park wodny.

Zadania:
- montaż prefabrykatów betonowych
- prace betoniarskie/ murarskie

Oferujemy:
-francuską umowę o pracę tymczasową
-możliwość podjęcia współpracy do końca sezonu
-stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
-dodatek żywieniowy 9 ? netto/ dzień pracy
-możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50%
-zakwaterowanie i dojazd na budowę
-opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
-pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako Betoniarz/ Murarz/Monter prefabrykatów betonowych
- dyspozycyjność do pracy na min. kilka miesięcy
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- brak przeciwskazań do pracy fizycznej
- zaangażowanie w powierzone obowiązki, odpowiedzialność

APLIKUJ: https://interimax.com/oferty-pracy/betoniarz-montaz-prefabrykatow/

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.