projektpraca.eu

Monter/ślusarz - Niemcy, bez jęz. niemieckiego

Axialus S.A.
  • Dodano: 16 lipca 2019
  • Ważna do: 16 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Firma Axialus obecnie poszukuję pracowników na stanowisko:

Ślusarz  - Niemcy, okolice Zwickau, bez znajomości języka

Miejsce pracy: 08412 Werdau, okolice Zwickau

Główne zadania:

  • Montowanie zabudowy samochodów ciężarowych,
  • Montaż przyczep do aut,
  • Pracę ślusarskie

Wymagania

Wymagania:

?        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

?        Wykształcenie min. zawodowe,

?        Nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego!

?        Auto do wyjazdu,

?        Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

?        Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na niemieckich warunkach,

?        Wynagrodzenie: 12,20 ? brutto/h, + dodatki wg iGZ,

- 25% za nadgodziny i nocki,

- 50% za niedzielę,

- 100% za święta przypadające w Niemczech,

?        Darmowe zakwaterowanie ? pokoje maksymalnie 2-osobowe,

?        Pomoc w zorganizowaniu wszystkich świadczeń socjalnych na terenie Niemiec, tj. Kindergeld czy zmiana klasy podatkowej,

?        Długotrwałe zatrudnienie,