projektpraca.eu

Monter płyt karton- gips( Francja) - oferta pracy od zaraz

EuropaJob
  • Dodano: 03 lipca 2019
  • Ważna do: 25 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaJob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455 , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

- Monter  płyt karton- gips

Miejsce racy - Francja- ok. Loyn

Oferta pracy od zaraz

Opis stanowiska pracy ;

Montaż sufitów, drzwi, płyt karton- gips

- drobne zabudowy

Oferujemy :

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- darmowe zakwaterowanie

- organizację przejazdu i gwarancję w transporcie z lotniska/ dworca na mieszkanie

-  wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

- wypłatę w euro lub złotówkach

- niezbędne narzędzia do pracy

- opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

- chęć do pracy, samodzielność , terminowość i dokładność w wykonywanych pracach