projektpraca.eu

Monter płyt karton-gips- Francja Oferta pracy od zaraz

EuropaJob
  • Dodano: 12 czerwca 2019
  • Ważna do: 31 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Monter płyt karton- gips

Miejsce pracy: Francja -ok. Lyon

Opis stanowiska pracy :

- montaż sufitów i drzwi

- drobne zabudowy

- montaż  ścian z płyt karton- gips

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o prace

-  wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

- darmowe wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy

- gwarancję transportu z lotniska / na mieszkanie

- możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

- opiekę polskiego koordynatora i rekrutera

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-  znajomość jęz. francuskiego ( mile widziana )

- dobra organizacja czasu pracy własnej