projektpraca.eu

Monter konstrukcji stalowych ( Francja)

EuropaJob
  • Dodano: 11 lipca 2018
  • Ważna do: 23 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta na terenie Francji prowadzimy rekrutacje na montera konstrukcji stalowych Praca w zakładzie produkującym betoniarki. Montaż profili stalowych HEB, UPN na podstawie rysunku technicznego, spawanie punktowe elementów metodami MIG-MAG Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki - zwrot kosztów za przejazd Polska ? Francja - zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy - zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę - nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (duża liczba nadgodzin ? praca do 48h tydzień)

Wymagania

- co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych - umiejętność spawania punktowego - mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji - dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego - umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich - mile widziana możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem