projektpraca.eu

Monter kadłubów - Niemcy, stocznia Hamburg

rekruttering.pl
  • Dodano: 05 lipca 2019
  • Ważna do: 05 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Możliwe zarobki powyżej 3000? netto

OBOWIĄZKI

- Montaż bloków kadłubów

- Dopasowywanie elementów

- Spawanie elementów

- Praca na podstawie rysunków technicznych

- Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań

- Sczepianie elementów (heftowanie)

WYMAGANIA

- Udokumentowane wykształcenie w zawodzie monter, ślusarz lub w zawodach pokrewnych

- Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie

- Umiejętność obsługi narzędzi na danym stanowisku pracy

- Dokładność i precyzyjność w pracy

- Dobra znajomość rysunku technicznego

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Wymagane również doświadczenie w pracy w Stoczni

OFERUJEMY

- Niemiecka umowa z pełnymi świadczeniami i ubezpieczeniem

- Stawka początkowa 14?/h brutto + dieta 40? za każdy przepracowany dzień

- Stawka rośnie co 2 miesiące i po 9 miesiącu wynosi 19,34?/h + dieta 30?  (Kiel)

- począwszy od 16 miesiąca pracy stawka wynosi 21,27?/h + dieta 30?/dzień

- Możliwość wyrabiania wielu nadgodzin

- Organizację zakwaterowania ? koszt około 400-450? miesięcznie

Po zapoznaniu się z poniższą informacją, zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

Info1@rekruttering.pl  -  w tytule napisz koniecznie: Oferta 0201

Jeśli masz dodatkowe pytania ? zadzwoń: tel. 609 468 659

Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rekruttering.pl. z siedzibą w Płocku,

2) administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych; 3) administrator nie ma obowiązku powoływania inspektora danych osobowych; 4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na wskazane w ofercie stanowisko i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom; 5) podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. 6) posiada Pani/Pan prawo do: żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania; przenoszenia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego; cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.