projektpraca.eu

Monter izolacji termicznych - dociepleniowiec

Recrutime
  • Dodano: 19 października 2020
  • Ważna do: 09 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Praca: Docieplenia elewacji (domków jednorodzinnych, budynków przemysłowych)

Ilość wolnych stanowisk: 6

Możliwość pracy: od 26.10.2020

Miejscowość: Frankfurt nad Menem

Stawka:

Panowie z dobrą znajomością języka niemieckiego:

13,13? BRUTTO + 15? NETTO DIETY za każdy przepracowany dzień.

Panowie bez znajomości języka niemieckiego:

13,13? + 12,50? NETTO DIETY za każdy przepracowany dzień.

Możliwość rozpoczęcia pracy: 19.10.2020

Zapewniamy:

- pracę w niemieckiej firmie,

- niemiecką umowę o pracę,

- bezpłatne zakwaterowanie (mieszkanie),

- ubezpieczenia socjalne i zdrowotne ,

- płatne urlopy i premie świąteczne,

- bezpłatną odzież robocza (spodnie, koszulki, bluza, kurtka zimowa, buty),

- długoterminową współpracę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 516 094 987 (również na Whatsapp)

lub e-mail : biuro@recrutime.pl lub sylwiarecrutime@gmail.com

Wymagania

- udokumentowane doświadczenie w tynkowaniu oraz montażu               izolacji

- punktualność, odpowiedzialność i zakaz picia alkoholu w miejscu pracy,

- własne auto na wyjazd - mile widziane.