projektpraca.eu
Nowe mieszkania Kielce

Monter fasad - ( Francja , Monaco )

EuropaJob
  • Dodano: 13 sierpnia 2019
  • Ważna do: 27 września 2019
64
2019-08-13 2019-09-27

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób do pracy na stanowisku :

Miejsce pracy Monaco- Francja

Oferta pracy od zaraz

Opis stanowiska :

- praca od wewnątrz na basenie

klejenie styropianu, wpuszczanie siatki i kręcenie kołków oraz tynkowanie

Oferujemy:

legalne zatrudnienie bezpośrednio u klienta ( umowa francuska)

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

darmowe zakwaterowanie

opiekę polskiego koordynatora , możliwość organizacji przewoźnika i zapewnienie transportu z lotniska/ dworca na mieszkanie

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

terminowość,  dokładność dobrą organizację czasu pracy własnej

Kontakt z pracodawcą

663055887

Adres e-mail

beata.mlodozeniec@europajob.pl