Mechanik zakładowy ( Torgau,ok. Lipska - Niemcy)Oferta pracy od zaraz

EuropaJob
  • Dodano: 12 czerwca 2019
  • Ważna do: 30 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaJob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chetnych do pracy na stanowisku:

Mechanik zakładowy

Miejsce pracy :  Torgau, ok. Lipska ( Niemcy)

Oferta pracy : od zaraz

Opis zakresu obowiązków:

- utrzymanie maszyn i urządzeń w sprawności technicznej

- diagnozowanie i usuwanie awarii

- prace konserwacyjno- remontowe

Oferujemy;

pracę na podstawie umowy o pracę

- wysokie wynagrodzenie plus dodatki za pracę w nocy , soboty lub niedziele ( praca 3- zmianowa) i premie

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej Firmie

- zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy

- opiekę polskiego koordynatora i rekrutera podczas zatrudnienia

Wymagania

wymagana znajomość jęz. niemieckiego w stopniu mocne podstawy/ lub i komunikatywnym

- wykształcenie /  doświadczenie na stanowisku Mechanik

- mile widziana umiejętność spawania

- wiedza z zakresu hydrauliki, pneumatyki ( dodatkowy atut)