projektpraca.eu
mieszkania Kielce

Mechanik zakładowy ( Torgau, Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 04 czerwca 2019
  • Ważna do: 17 lipca 2019
87
2019-06-04 2019-07-17

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chetnych do pracy na stanowisku:

Mechanik zakładowy / zmianowy

Miejsce pracy Torgau, Niemcy ( Rejon Dolna Saksonia)

Oferta pracy od zaraz

Opis stanowiska :

 wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń

utrzymanie maszyn i urządzeń w sprawności technicznej

prace remontowe , naprawcze i konserwacyjne

Oferujemy :

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

możliwośc rozwoju w międzynarodowej firmie

pracę w systemie 3- zmianowym i zakwaterowanie oddalone od 4- do 6 km od zakładu pracy

atrakcyjną stawkę godzinowa od 12, 46 do 16, 64 euro brutto/ h plus dodatki plus premie od 100 do 300 euro / msc

- opiekę polskiego rekrutera i koordynatora podczas okresu zatrudnienia

Wymagania

wymagana podstawowa/ komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność spawania ( jako dodatkowy atut)

Kontakt z pracodawcą

663055887

Adres e-mail

beata.mlodozeniec@europajob.pl