projektpraca.eu

Mechanik / ślusarz zakładowy (Torgau, Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 30 maja 2019
  • Ważna do: 29 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455 , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób do pracy na stanowisku :

Mechanik/ślusarz zakładowy

Miejsce pracy: Torgau, ok. Lipska ( Rejon- Dolna Saksonia)

Rozpoczęcie pracy : od zaraz

Zakres obowiązków:

Utrzymanie maszyn i urządzeń w sprawności technicznej

- zapewnienie ciągłości  ruchu na linii

przeprowadzanie prac remontowo- konserwacyjnych maszyn i urządzeń

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace , kontrakt na okres 18 msc

stawkę godzinową od 12, 46- do 16,64 euro brutto/ h plus dodatki za pracę w nocy 25% dodatku do godziny, 50% dodatku za pracę w sobotę i 100 % dodatku za pracę w niedziele

pracę w systemie 3- zmianowym

zakwaterowanie oddalone od 4- do 6 km od miejsca zamieszkania

opiekę rekrutera i polskiego koordynatora podczas zatrudnienia

Wymagania

znajomość jęz. niemieckiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym

wykształcenie jako mechanik lub/ i ślusarz

umiejętność prac ślusarskich

znajomość hydrauliki, pneumatyki i łożysk wałkowych ( dodatkowy atut)