projektpraca.eu

Mechanik przemysłowy - utrzymanie linii produkcyjnej

HR Navigator
  • Dodano: 01 lipca 2019
  • Ważna do: 01 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Jako mechanik będziesz:

  • utrzymywał maszyn w ruchu i zapewniał ciągłości produkcji
  • podejmował działań zapobiegających zastojom
  • diagnozował i naprawiał ewentualne usterki
  • ściśle współpracował z zespołem i raportowaniem działań do przełożonego

    W zamian proponujemy Ci:

    • miejsce pracy - Saksonia
    • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (druk A1, karta EKUZ),
    • bezpłatne wyrobienie niemieckiej książeczki pracy przy żywności,
    • stawka brutto wraz z dodatkiem funkcyjnym do 19,40 euro brutto/h,
    • zarobki 2300 - 2800 euro netto miesięcznie,
    • praca w systemie trzy - zmianowym,
    • koszty zakwaterowania w całości pokrywa Pracodawca,
    • możliwość docelowego zatrudnienia u niemieckiego Pracodawcy.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku (jako mechanik utrzymania ruchu)
  • komunikatywnej znajomości języka niemikockiego
  • nastawienia na dłuższą współpracę, doskonalenie swoich umiejętności i rozwój zawodowy

    Zadzwoń: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720

    Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

    HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.