projektpraca.eu

Mechanik / elektryk utrzymania ruchu - Belgia

Agencja Zatrudnienia Randstad Polska ( nr wpisu 47)
  • Dodano: 11 lutego 2019
  • Ważna do: 11 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteś mechanikiem lub elektrykiem? Pracowałeś już przy utrzymaniu maszyn w ruchu? Znasz język angielski?

Jeśli na trzy pytania odpowiedziałeś TAK aplikuj do nas! Mamy dla Ciebie ofertę pracy w Belgii, z zarobkami na europejskim poziomie i możliwością nawiązania stałej współpracy!

Oferujemy

  • pracę jako elektryk LUB jako mechanik utrzymania ruchu za pośrednictwem wiodącej agencji w Belgii: Randstad Belgia
  • podstawę godzinową 16 euro brutto plus dodatki zmianowe
  • bony do wykorzystania w sklepach spożywczych
  • zapewnione zakwaterowanie (koszt ok 70 euro tygodniowo)

Zadania:

Jako mechanik:

  • utrzymanie maszyn w ruchu i zapewnienie ciągłości produkcji
  • podejmowanie działań zapobiegających zastojom
  • diagnozowanie i naprawa ewentualnych usterek
  • ścisła współpraca z zespołem i raportowanie działań do przełożonego

Jako elektryk:

  • diagnozowanie i naprawa ewentualnych usterek elektrycznych

Wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku (jako mechanik lub elektryk utrzymania ruchu)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • nastawienie na dłuższą współpracę, doskonalenie swoich umiejętności i rozwój zawodowy
  • prawo jazdy i własny samochód

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47