projektpraca.eu

Malarz

GRH Polska
  • Dodano: 23 listopada 2022
  • Ważna do: 14 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje pracowników na stanowisko:
Malarz
Ruszamy z rekrutacją na rynek niemiecki – co ważne oferujemy zatrudnienie na czas nieokreślony
Miejsce pracy: Furtwangen, , Neukieritzsch

Pracodawca oferuję:
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Pełny pakiet dodatków: świąteczny, urlopowy
• Wynagrodzenie od 2100 euro netto (przy podstawowym czasie pracy)
• Możliwość wypracowania nadgodzin +25% (brak „Zeitkonta)
• Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę – komfort pokoju jednoosobowego
• Bonus 100 euro za polecenie pracownika
• Opiekę polskiego koordynatora

Oczekiwania:
• Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku malarza (mile widziane w Niemczech)
• Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego
• Możliwość wyjazdu własnym samochodem

Zakres wykonywanych prac:
• Malowanie wewnątrz i na zewnątrz budynku
• Nakładanie powłok antykorozyjnych
• Malowanie fasad metalowych, ścian w pomieszczeniach
• Szpachlowanie, tapetowanie
• Przygotowywanie powierzchni do malowania

Zapraszamy do wzięcia udziału w dalszym procesie rekrutacji poprzez wysłanie aktualnego CV - gabriela@grhpolska.com

Zapraszam również do kontaktu telefonicznego
+48 518 673 665

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami