projektpraca.eu

Malarz przemysłowy -Piaskarz -( Francja , Paryż)

EuropaJob
  • Dodano: 12 czerwca 2019
  • Ważna do: 23 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaJob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455 , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Malarz przemysłowy / piaskarz

Miejsce pracy - Francja- Paryż

Opis stanowiska:

 malowanie pistoletem natryskowym

- przygotowanie konstrukcji pod malowanie za pomocą piaskowania

- kontrola jakości pomalowanych elementów

Oferujemy:

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- stawka godzinowa+ dodatki ( ekwiwalent urlopowy i bonus  z tytułu zakończenia kontraktu ) + nadgodziny płatne o 25 i 50 % więcej

- zakwaterowanie opłacone przez pracodawce

-  zagwarantowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca  pracy

Wymagania

co najmniej 2- letnie doświadczenie w malowaniu natryskowym

- umiejętność obsługi pistoletu lakierniczego

- dokładność, precyzja

- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji