projektpraca.eu

Malarz możliwość nadgodzin (pracownik tymczasowy)

EcoJob
  • Dodano: 28 października 2019
  • Ważna do: 28 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację ? czekamy na Ciebie!

SZUKAMY DOŚWIADCZONYCH MALARZY DO RENOWACJI BUDYNKÓW, PRAC WYKOŃCZENIOWYCH WE FRANCJI

Wymagania

OFERUJEMY:

Polską umowę o pracę,

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie- stawkę godzinową 12 ? brutto/h + panier 9,20 ? netto dziennie,

Możliwość płatnych nadgodzin,

Klarowne i legalne warunki zatrudnienia,

Opiekę polskojęzycznego konsultanta, również w weekendy,

Terminowo wypłacane wynagrodzenie

Bezpłatne zakwaterowanie,

Odzież robocza oraz zwrot za badanie lekarskie

Pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwianiu wszystkich formalności- zdalnie.

WYMAGANIA:

Udokumentowane doświadczenie zawodowe,

Wymagana znajomość języka francuskiego,

Wymagane prawo jazdy.