projektpraca.eu

Magazynier/pracownik magazynu

HR Navigator
  • Dodano: 20 listopada 2019
  • Ważna do: 20 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

MAGAZYNIER . sortowanie paczek  Niemcy

HR NAVIGATOR  my wskażemy Ci kierunek ku lepszej przyszłości!

Pracownik magazynu/magazynier

Miejsce pracy: środkowe Niemcy (okolice Kassel)

OPIS STANOWISKA

Na stanowisku magazyniera będziesz odpowiedzialny za ręczny załadunek, rozładunek oraz kontrolę jakości paczek.

 CO ZYSKASZ:

- wysoką stawkę godzinową  9,96-11,95 euro/h brutto (1300-1500 euro/miesiąc netto),

- premię uznaniową za 30 przepracowanych, ekwiwalenty,

- darmowe zakwaterowanie oraz bezpłatny dostęp do Internetu w mieszkaniu,

- zaliczki już po tygodniu,

- możliwość wyboru zmiany dziennej (13-21) lub nocnej (19-2),

- legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (A1, Ekuz),

- wsparcie na miejscu od polskiego koordynatora (znajomość niemieckiego nie jest konieczna).

KONTAKT

+48 572 505 720

+48 571 322 116

+48 571 322 118

+48 515 909 950

+48 12 352 29 22

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Wymagania

WYMAGANIA

Idealny kandydat na stanowisko magazyniera ma co najwyżej 50 lat, posiada doświadczenie w zawodzie oraz cechuje się sprawnością fizyczną (praca w szybkim tempie, niektóre paczki ważą nawet do 50 kg). Ważną umiejętność stanowi również gotowość do pracy w zespole. Własny samochód będzie dodatkowym atutem.