projektpraca.eu

Magazynier/Komisjoner

VERTRAPOL
  • Dodano: 14 czerwca 2018
  • Ważna do: 15 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Firma Vertrapol oferuje legalne zatrudnienie w oparciu o licencję nr 30101/25/1115/38544 wydaną przez ?Bundesagentur für Arbeit?. W trosce o jakość świadczonych przez nas usług dla niemieckich klientów powstało wewnętrzne centrum szkoleniowe dla pracowników magazynowych. Organizujemy 6-ścio dniowe szkolenia wdrażające, dzięki którym można zdobyć uprawnienia potrzebne do podjęcia pracy jako komisjoner/magazynier w Niemczech. Ukończony kurs gwarantuje wyjazd do pracy do jednego z niemieckich centrów logistycznych, z którymi współpracujemy. Termin kursu: 09.07-14.07.2018 Miejsce kursu: Otrębusy (okolice Warszawy) Program szkolenia obejmuje: ? Szkolenie na wózkach widłowych z wprowadzeniem do BHP ? Szkolenie z systemów magazynowych( Pick by Voice, System kodów kreskowych) ? Szkolenie językowe z podstaw języka niemieckiego Oferujemy: ? Kurs na wózki widłowe ? Zakwaterowanie i wyżywienie w ciągu 6 dni trwania kursu ? Po pozytywnym ukończeniu kursu oferujemy kandydatom stabilne zatrudnienie w Niemczech na umowę o pracę oraz atrakcyjne zarobki. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie prosimy o przesyłanie CV na adres: kontakt@vertrapol.com Więcej informacji o pracy można uzyskać pod numerem +48 22 729 40 04 lub 513 651 315. W CV prosimy o dopisywanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Vertrapol Sp. k. z siedzibą w Otrębusach (05-805) przy ul. Kępińskiej 90, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez tę Spółkę.

Wymagania

Wymagamy: ? Wysokiej motywacji i zaangażowania ? Chęci do nauki podstaw języka niemieckiego ? Chęci do podnoszenia własnych kwalifikacji