projektpraca.eu

Magazynier/komisjoner - Niemcy

Axialus S.A.
  • Dodano: 14 sierpnia 2019
  • Ważna do: 14 września 2019

Opis stanowiska pracy

Firma Axialus obecnie poszukuję pracowników na stanowisko:

Magazynier/Komisjoner?magazyn z oponami, Niemcy

Miejsce pracy: Dolna Saksonia ? Friesoythe

Główne zadania:

  • Rozładunek opon z tirów,
  • Pakowanie opon na palety,
  • Komisjonowanie i sortowanie opon na magazynie.

Wymagania

Wymagania:

  • Dobry stan zdrowia,
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ? mile widziane,
  • Nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego!
  • Własne auto do wyjazdu ? warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach niemieckich,
  • Wynagrodzenie 11 ? brutto/h + dodatki,
  • Dodatki za nadgodziny +25%,
  • Dodatki za niedzielę +25%,
  • Dodatki za święta +100%,
  • Darmowe zakwaterowanie ? pokoje max. 2-osobowe.