projektpraca.eu

Kucharz hotelowy- Irlandia

Agencja Zatrudnienia Randstad Polska (nr wpisu 47)
  • Dodano: 27 maja 2019
  • Ważna do: 27 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Praca w pięknym miejscu, w której dobrze zarabiasz i rozwijasz swoje umiejętności?

Wyjedź z nami do Irlandii i pracuj jako kucharz w jednym z najlepszych hoteli w tym kraju!

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowych hotelach w Irlandii (4- i 5-gwiazdkowych)
  • ofertę dopasowaną do Twojego doświadczenia - możesz pracować jako: commis chef, chef de partie lub sous chef
  • szansę na szlifowanie umiejętności językowych w codziennej pracy
  • stawkę od 10 do 18 euro brutto za godzinę (w zależności od doświadczenia, stawka podlega negocjacji)
  • zapewnione zakwaterowanie (koszt: około 60 euro tygodniowo)
  • darmowy przelot do Irlandii oraz możliwość pracy od zaraz

Zadania:

  • przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardem hotelu i zgodnie ze stanowiskiem
  • kontrola właściwego wykorzystania produktów
  • przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • współpraca z zespołem

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie kucharza min. rok
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację