projektpraca.eu

Komisjoner/pracownik magazynu (k/m) - Niemcy

Concept Plus
  • Dodano: 23 września 2020
  • Ważna do: 07 października 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy

Miejsce pracy: Północno-zachodnie Niemcy

Zakres obowiązków:

- Komisjonowanie produktów
- Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym
- Praca ze skanerem
- Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

- Zatrudnienie na dłuższy okres z perspektywą stałego zatrudnienia po 6 lub 9 miesiącach
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości od 10 do 12 euro brutto/h w zależności od doświadczenia i kwalifikacji - zarobki oraz dodatki według taryfy płac iGZ
- Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
- Przyjazny system zaliczek
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26 euro), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące
- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 euro za tydzień
- Tanie obiady w stołówce zakładowej
- Bezpłatną odzież roboczą
- Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
- Gotowość do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny
- Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się
- Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50