projektpraca.eu

Kelner/kelnerka- Finalndia

Agencja Zatrudnienia Randstad Polska (nr wpisu 47)
  • Dodano: 27 maja 2019
  • Ważna do: 27 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w obsłudze kelnerskiej? Chcesz przeżyć przygodę w pięknym otoczeniu, zdobyć więcej doświadczenia i zarobić? Wyjedź z nami do Finlandii i pracuj w międzynarodowym środowisku!

Oferujemy:

  • pracę w restauracjach w południowej Finlandii na okres czerwiec- lipiec-sierpień
  • zarobki zależne od Twojego doświadczenia (im więcej doświadczenia, tym wyższa stawka podstawowa)
  • możliwość korzystania w wolnym czasie z atrakcji hotelowych
  • zakwaterowanie w bliskiej odległości od hotelu
  • możliwość rozwoju i nawiązania dłuższej współpracy
  • możliwość wyjazdu z bliską osobą (z doświadczeniem jako kucharz, kelner)

Zadania:

  • obsługa kelnerska w restauracji a'la carte/buffet

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie jako kelner/kelnerka (+referencje)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • pozytywne nastawienie