Inwentaryzacja Niemcy 2024. Kierowca - pracownik inwentaryzacji

Yabimo
  • Dodano: 24 września 2024
  • Ważna do: 08 października 2024
51
2024-09-24 2024-10-08

Opis stanowiska pracy

Nasza firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA

START: koniec września/początek października 2024
MIEJSCE: Niemcy, różne lokalizacje
CZAS TRWANIA: 1 - 2,5 miesiąca

Obowiązki:

  • Transport pracowników oraz wsparcie przy inwentaryzacji w sklepach

Oferujemy:

  • gwarantowane 120h pracy miesięcznie (dodatkowo, kierowca otrzymuje wynagrodzenie za cały czas przejazdu – od początku do końca trasy).
  • niemiecką umowę o pracę,
  • zakwaterowanie i transport zapewnione przez firmę,
  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie.

Wymagania

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i sumienność,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy kierowcy mile widziane.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj jako kierowca w dynamicznej, międzynarodowej firmie!

APLIKUJ TUTAJ: https://jobs.hrpanorama.com/yabimode/job/2

Kontakt z pracodawcą

531646798

Adres e-mail

klaudia.piotrowska@yabimo.com