projektpraca.eu

Hydraulik -praca w Niemczech, od zaraz

ZAV Draber GmbH
  • Dodano: 27 czerwca 2022
  • Ważna do: 11 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z  Niemiec poszukujemy kandydatów z na stanowisko:

HYDRAULIK

Zakres obowiązków:

Montaż i naprawa:

 -instalacji wodnych,

 -instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania),

 -instalacji kanalizacyjnych.

Oferujemy:

-wynagrodzenie od 14,50 ? brutto/h + 10,20 ? netto diety za każdy przepracowany dzień

-umowę o pracę na warunkach niemieckich

-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i internatu (pokoje w pensjonatach)

-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin

Wymagania

Wymagania:

-komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)

-prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)

-doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail :  rekrutacja.kadry.polska@gmail.com

Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś