Holandia- praca na święta-extra dodatki- praca na 5 tygodni!

Klaver Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 grudnia 2021
  • Ważna do: 17 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Spędź Święta i Sylwestra w Holandii- zarób extra kasę na Nowy Rok! Praca na 5 tygodni! Extra bonusy dla pracowników!

Oferujemy: - pracę na min 5 tygodni - bonus 250 + zwrot za transport za przejazd do Holandii- 90? ? opiekę polskojęzycznego koordynatora ? zakwaterowanie, ubezpieczenie ? pomoc z zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

Wymagania: ? Dyspozycyjność na min. 5 tygodni ? Zaangażowanie i motywacja do pracy ? Sprawność fizyczna ? Mile widziane prawo jazdy  i znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków: ? produkcja kompozycji kwiatowych, stroików ? sortowanie warzyw i owoców ? pakowanie odzieży i kosmetyków ? pakowanie produktów spożywczych ? inne prace magazynowe i produkcyjne

Prace przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata. Zainteresowany extra kasą na święta?: Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem "oferta świąteczna?

Natalia tel. +48577901099

Izabela + 570 901 913 Kamila:  + 48  570 901 414 , wyślemy do Ciebie szczegóły oferty. mail work@klaverteam.com-  KLAVER Sp. z o.o. ul. Gminna 131, Częstochowa KRAZ 18450 Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00