projektpraca.eu

Gospodyni / Sprzątaczka- praca w Niemczech

Klaver
  • Dodano: 23 czerwca 2022
  • Ważna do: 23 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Regiony: Altötting, Baiersbronn, Sylt, Poczdam, Fulda

Zakres obowiązków

- sprzątanie pomieszczeń

- uzupełnienie wszystkich artykułów higienicznych

- zgłaszanie problemów technicznych

- pielęgnacja roślin i kwiatów

- przestrzeganie wszystkich wytycznych dotyczących higieny

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające w/w kryteria zapraszamy do aplikacji na powyższe stanowisko!

Jeśli jesteś zainteresowany wypełnij ten formularz:

klaverteam.com/formularz-aplikacyjny-dominika

wyślij SMS z dopiskiem: gospodyni -oddzwonimy

Dominika + 48 570 901 033

Magdalena + 48 577 901 944

Izabela + 48 570 901 913

Klaver ( KRAZ 18450 )

Wymagania

Wymagania:

- podstawowa znajomość języka niemieckiego (przynajmniej A2)

- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w kontaktach z gośćmi i obsługą

- umiejętność pracy w zespole,

- pewność siebie, nienaganna prezencja