projektpraca.eu

Elektryk ze znajomością języka niemieckiego

EuropaJob
  • Dodano: 09 sierpnia 2022
  • Ważna do: 23 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455  w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Elektryk zakładowy z językiem niemieckim

Lokalizacja: miasto Torgau (okolice Lipska, ok. 150 km od polskiej granicy), Saksonia, Niemcy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis zadań:

- montaż i naprawa instalacji elektrycznych

- zapewnianie dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń

- konserwacja i naprawy maszyn oraz instalacji

- ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych

- okablowanie szaf

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Wymagania

Oczekiwania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

- ukończona szkoła w zawodzie elektryka + doświadczenie w pracy

- samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- pracę zmianową w renomowanej międzynarodowej firmie na pełny etat

- stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową

- stawkę godzinową + dodatki (+25% więcej za nocki, +50% więcej niedziele)

- zorganizowane płatne zakwaterowanie

- dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski

- zwrot kosztów badań lekarskich

- zapewnioną stałą opiekę polskiego koordynatora i rekrutera przez cały okres zatrudnienia

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres praktyka@europajob.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.