projektpraca.eu

Elektryk zakładowy ( Torgau, ok. Lipska- Niemcy )

EuropaJob
  • Dodano: 30 maja 2019
  • Ważna do: 29 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Europajob to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób na stanowisku:

Elektryk zakładowy / zmianowy

Miejsce pracy : Torgau, ok. Lipska ( Rejon- Dolna Saksonia)

Rozpoczęcie pracy od zaraz

Zakres obowiązków;

montaż i naprawa instalacji elektrycznych

ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych , umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace , kontrakt przewiduje zatrudnienie na okres 18 msc

stawkę godzinową od 12, 46 do 16,64 euro brutto / h plus dodatki plus premie od 100 do 300 euro  / msc

opiekę polskiego koordynatora i rekrutera na czas zatrudnienia

mozliwośc rozwoju zawodowego

Wymagania

znajomość jęz. niemieckiego ( poziom komunikatywny)

doświadczenie na podobnym stanowisku

wykształcenie jako Elektryk, Elektromonter