Elektryk zakładowy/ przemysłowy -( Torgau, ok. Lipska- Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 12 czerwca 2019
  • Ważna do: 29 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaJob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455 , w związku z dynamicznym rozwojem projektu  poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku :

Elektryk zakładowy/ zmianowy

Miejsce pracy : ok Lipska- Torgau  / Niemcy ( Rejon Saksonia)

Oferta pracy od zaraz

Opis stanowiska pracy:

- montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych

- konserwacja oraz ocena stanu technicznego maszyn i instalacji elektrycznych

- umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o prace

- wysokie wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i znajomości jęz. niemieckiego plus dodatki i premie

- zakwaterowanie

możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie i dłuższej współpracy

- opiekę polskiego koordynatora i rekrutera

Wymagania

wymagana znajomość jęz. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- wykształcenie jako Elektryk

- uprawnienia SEP

- mile widziane doświadczenie w pracy za granicą