projektpraca.eu

Elektryk zakładowy- ok. Lipska, Niemcy

EuropaJob
  • Dodano: 28 stycznia 2021
  • Ważna do: 11 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455 , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób na stanowisko:

 Elektryk zakładowy;

 Miejsce  pracy -ok. Lipska, Niemcy

 Oferta pracy od zaraz/ od lutego

 Oferujemy;

 zatrudnienie na dłuższy okres czasu w renomowanej Firmie znajdującej się w ok. Lipska, Torgau- Niemcy

 - zakwaterowanie blisko od miejsca pracy

 - wynagrodzenie w walucie PL lub Euro

- pracę w systemie 3 - zmianowym

 - atrakcyjne wynagrodzenie do którego dochodzą dodatki

- ubezpieczenie/ karta EKUZ i A1/

 - pomoc koordynatora w miejscu zatrudnienia i stały kontakt z polską  Firmą podczas pobytu w Niemczech

 Opis stanowiska  pracy:

montaż , naprawa i ocena stanu instalacji elektrycznych

- konserwacja i naprawy maszyn

 montaż szaf sterowniczych

 umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Wymagania

wykształcenie i doświadczenie w zawodzie Elektryka

 - jęz. niemiecki - komunikatywna znajomość