projektpraca.eu

Elektryk (Torgau, Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 11 lipca 2018
  • Ważna do: 18 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

? montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych ? zapewnianie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie ? konserwacja i naprawy maszyn oraz instalacji ? ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych ? okablowanie szaf ? umiejętność czytania dokumentacji technicznej Oferujemy: ? pracę w renomowanej międzynarodowej firmie ? praca na pełny etat ? pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) ? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ? atrakcyjne wynagrodzenie, stawkę godzinową 12, 48 ? 16, 64 ? brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy ? możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu ? dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski ? opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

? komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) ? ukończona szkoła w zawodzie Elektryka ? doświadczenie na stanowisku Elektryka ? odpowiednie kwalifikacje zawodowe ? gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec ? samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy