Elektryk, spawacz, ślusarz, malarz, stolarz, operator wózka widłowego, lakiernik (Niemcy)

Klaver
  • Dodano: 27 lipca 2021
  • Ważna do: 10 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!

Kontakt: Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub  napisz sms o treści ,,specjalista? ? oddzwonię!

Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert !! Każdy znajdzie coś dla siebie!!

Wymagania

Jesteś specjalistą? Szukasz pracy za granicą?  Już nie musisz!

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • zapewnione zakwaterowanie
  • cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

  • więcej informacji pod numerem telefonu 577-901-944
  • poszukujemy pracowników na stanowisku: ELEKTRYK, SPAWACZ, ŚLUSARZ, MALARZ, STOLARZ., OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, LAKIERNIK!!

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego